Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Link
he: קישור

en: Label
he: תווית

en: Icon
he: סמל

en: Open link in new window
he: פתח קישור בחלון חדש

en: Drupal
he: דרופל

en: Flickr
he: פליקר

en: Medium
he: בינוני

en: Labels
he: תוויות

en: Regular expression
he: ביטוי רגולרי

en: Facebook
he: פייסבוק

en: characters
he: תוים

en: Telephone
he: טלפון

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Link title
he: כותרת הקישור

en: Trim length
he: מספר תווים להצגה

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
he: השאירו ריק כדי לאפשר אורך בלתי מוגבל לטקסט הקישור.
