Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Label
hu: Címke

en: Icon
hu: Ikon

en: ID
hu: Azonosító

en: Open link in new window
hu: A hivatkozás megnyitása új ablakban

en: Medium
hu: Közepes

en: Class
hu: Osztály

en: Labels
hu: Feliratok

en: Regular expression
hu: Reguláris kifejezés

en: characters
hu: karakterek

en: Telephone
hu: Telefonszám

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Target
hu: Cél

en: Link title
hu: Hivatkozás címe

en: Verify
hu: Ellenőriz

en: Trim length
hu: Levágás hossza

en: Title pattern
hu: Címminta

en: Trim link text length
hu: Hivatkozásszöveg hosszának csonkolása

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
hu: Üresen hagyva a hivatkozásszöveg hossza nem lesz korlátozva.

en: URL only
hu: Csak webcím

en: Show URL as plain text
hu: A webcímet egyszerű szövegként mutassa

en: Add rel="nofollow" to links
hu: rel="nofollow" hozzáadása a hivatkozásokhoz

en: Link text trimmed to @limit characters
hu: Hivatkozásszöveg @limit karakterre lett csonkolva

en: Link text not trimmed
hu: Hivatkozásszöveg nem lett csonkolva

en: Show URL only as plain-text
hu: A webcímeket csak egyszerű szövegként mutassa

en: Show URL only
hu: Csak webcím mutatása

en: Add rel="@rel"
hu: rel="@rel" hozzáadása
