Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Link
hy: Հղում

en: Label
hy: Պիտակ

en: characters
hy: նիշերը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
