Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Link
is: Hlekkur

en: Label
is: Merking

en: Icon
is: Táknmynd

en: ID
is: Kenni

en: Open link in new window
is: Opna hlekk í nýjum glugga

en: Medium
is: Miðlungs

en: Telephone
is: Sími
