Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Link
jv: Tautan

en: Label
jv: Judul

en: Icon
jv: Ikon

en: Medium
jv: Sedheng

en: characters
jv: karakter

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Trim length
jv: Kethokānā dawané
