Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Link
ka: ბმული

en: Label
ka: სათაური

en: Open link in new window
ka: ბმულის ახალ ფანჯარაში გახსნა

en: Medium
ka: საშუალო

en: characters
ka: სიმბოლოები
