Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Link
kk: Сілтеме

en: Label
kk: Атауы

en: Drupal
kk: Друпал

en: Medium
kk: Орташа
