Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Link
km: តំណ

en: Label
km: ស្លាក

en: Medium
km: មធ្យម

en: characters
km: តួអក្សរ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Trim length
km: ប្រវែង​កាត់​តម្រឹម
