Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Drupal
kn: ಡ್ರುಪಾಲ್

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Class
kn: ವರ್ಗ

en: Labels
kn: ಲೇಬಲ್‌ಗಳು

en: Regular expression
kn: ಹುಡುಕು

en: characters
kn: ಅಕ್ಷರಗಳು

en: Telephone
kn: <b>ದೂರವಾಣಿ</b>

en: Target
kn: ಗುರಿ
