Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Link
ku: بەستەر

en: Label
ku: پێناس

en: Drupal
ku: دروپاڵ

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: characters
ku: هێما
