Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Link
lt: Nuoroda

en: Label
lt: Etiketė

en: Icon
lt: Piktograma

en: Open link in new window
lt: Atidaryti nuorodą naujame lange

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Class
lt: Klasė

en: Labels
lt: Žymės

en: Regular expression
lt: Reguliari išraiška

en: characters
lt: simboliai

en: Telephone
lt: Telefonas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas

en: Trim length
lt: Sumažinti ilgį
