Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Link
lv: Saite

en: Label
lv: Etiķete

en: Icon
lv: Ikona

en: Open link in new window
lv: Atvērt saiti jaunā logā

en: Medium
lv: Vidējs

en: E-Mail
lv: E-pasts

en: Labels
lv: Etiķetes

en: Regular expression
lv: Regulārā izteiksme

en: characters
lv: simboli

en: Telephone
lv: Tālrunis

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Target
lv: Mērķis

en: Trim length
lv: Griezuma garums

en: Add rel="nofollow" to links
lv: Pievienot saitēm rel="nofollow".

en: Add rel="@rel"
lv: Pievienot rel="@rel"
