Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Link
mn: Холбоос

en: Medium
mn: Дундаж

en: characters
mn: тэмдэгтүүд

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
