Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Link
mr: दुवा

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Drupal
mr: ड्रुपल

en: Flickr
mr: फ्लिकर
