Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Label
my: အညွန်း

en: Medium
my: အလယ်အလတ်
