Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Link
ne: लिङ्क

en: Label
ne: लेबल

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: Medium
ne: माध्यम
