Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Link
oc: Ligam

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Open link in new window
oc: Dobrir lo ligam dins una novèla fenèstra

en: Medium
oc: Mejan

en: Labels
oc: Etiquetas

en: Regular expression
oc: Expression régulara

en: characters
oc: caractèrs

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Target
oc: Cibla

en: Link title
oc: Títol del ligam

en: Trim length
oc: Retalha la largor
