Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Drupal
pa: ਡਰੂਪੈਲ

en: Medium
pa: ਵੱਧ
