Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Link
ps: تړونی

en: ID
ps: پېژند

en: Medium
ps: منځنى

en: Target
ps: موخه
