Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Link
sl: Povezava

en: Label
sl: Oznaka

en: Medium
sl: Srednja

en: characters
sl: znaki

en: Machine name
sl: Strojno ime
