Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Link
sq: Lidhje

en: Medium
sq: Mesatar
