Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Link
sv: Länk

en: Label
sv: Etikett

en: Icon
sv: Ikon

en: Open link in new window
sv: Öppna länk i ett nytt fönster

en: Medium
sv: Mellan

en: Class
sv: Klass

en: E-Mail
sv: E-post

en: Labels
sv: Etiketter

en: Regular expression
sv: Reguljärt uttryck

en: characters
sv: tecken

en: Telephone
sv: Telefon

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Target
sv: Mål

en: Link title
sv: Titel för länk

en: Verify
sv: Verifiera

en: Trim length
sv: Korta ned längd

en: Trim link text length
sv: Korta ned längd på länktext

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
sv: Lämna tomt för att tillåta oändliga längder på länktext.

en: URL only
sv: Enbart URL

en: Show URL as plain text
sv: Visa URL som ren text

en: Add rel="nofollow" to links
sv: Lägg till rel="nofollow" till länkar

en: Link text trimmed to @limit characters
sv: Länktexten avkortad till @limit tecken

en: Link text not trimmed
sv: Länktext ej avkortad

en: Show URL only as plain-text
sv: Visa enbart URL som ren text

en: Show URL only
sv: Visa enbart URL

en: Add rel="@rel"
sv: Lägg till rel="@rel"
