Link Decorator & Verifier (1.0.0) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Label
ug: بەلگە

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Target
ug: ئوبيېكت

en: Link title
ug: ئۇلانما نامى
