Link with description (1.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Open link in new window
cs: Otevřít odkaz v novém okně

en: Custom
cs: Vlastní

en: Link text
cs: Text odkazu

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: URL only
cs: Pouze URL

en: Show URL as plain text
cs: Zobrazit URL jako prostý text

en: Allowed link type
cs: Povolené typy odkazu
