Link with description (1.0.0-beta2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: URL
fa: نشانی

en: Open link in new window
fa: بازکردن پیوند در ینجره جدید

en: Custom
fa: سفارشی

en: Link text
fa: متن پیوند

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض
