Link with description (1.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Open link in new window
fi: Avaa linkki uudessa ikkunassa

en: Custom
fi: Oma

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: Long description
fi: Pitkä kuvaus

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Link options
fi: Linkin asetukset

en: Link attributes
fi: Linkin ominaisuudet

en: Trim link text length
fi: Lyhennä linkkitekstin pituutta

en: URL only
fi: Vain URL

en: Show URL as plain text
fi: Näytä URL pelkkänä tekstinä

en: Add rel="nofollow" to links
fi: Lisää rel="nofollow" linkkeihin

en: Allow link text
fi: Salli linkkiteksti

en: Placeholder for URL
fi: Paikkamerkki URLille

en: Placeholder for link text
fi: Paikkamerkki linkkitekstille

en: Allowed link type
fi: Sallittu linkkityyppi
