Link with description (1.0.0-beta3) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Open link in new window
nl: Link in nieuw venster openen

en: Custom
nl: Aangepast

en: Link text
nl: Linktekst

en: Long description
nl: Lange beschrijving

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Link options
nl: Linkopties

en: Link attributes
nl: Linkattributen

en: Trim link text length
nl: Lengte linktekst inkorten

en: URL only
nl: Alleen URL

en: Show URL as plain text
nl: URL als platte tekst weergeven

en: Add rel="nofollow" to links
nl: rel="nofollow" aan links toevoegen

en: Allow link text
nl: Linktekst toestaan

en: Placeholder for URL
nl: Plaatshouder voor URL

en: Placeholder for link text
nl: Plaatshouder voor linktekst

en: Allowed link type
nl: Toegestaan ​​linktype

en: URL query key value pairs
nl: URL query sleutel-waardepaar

en: URL fragment
nl: URL-fragement

en: Whether to force the output to be an absolute link (beginning with http: or https:)
nl: Of de uitvoer een absolute link moet zijn (beginnend met http: of https:)

en: Whether to force this URL to point to a secure location (beginning with https:)
nl: Of de url naar een veilige locatie moet verwijzen (beginnend met https:)
