Link with description (1.0.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: URL
ar: العنوان URL

en: Open link in new window
ar: افتح الرابط في نافذة جديدة

en: Custom
ar: مخصص

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Link options
ar: خيارات الرابط
