Link with description (1.0.0) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Open link in new window
da: Åben link i nyt vindue

en: Custom
da: Tilpasset

en: Link text
da: Linktekst

en: Long description
da: Lang beskrivelse

en: Default value
da: Standardværdi

en: Link options
da: Link-muligheder

en: Link attributes
da: Link-attributter

en: Trim link text length
da: Beskær link-tekstens længde

en: URL only
da: Kun URL

en: Show URL as plain text
da: Vis URL som ren tekst

en: Add rel="nofollow" to links
da: Tilføj rel="nofollow" til links

en: Allow link text
da: Tillad linktekst

en: Placeholder for URL
da: Placeholder til URL

en: Placeholder for link text
da: Placerholder til linktekst

en: Allowed link type
da: Tilladt link-type
