Link with description (1.0.0) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: URL
hu: Webcím

en: Open link in new window
hu: A hivatkozás megnyitása új ablakban

en: Custom
hu: Egyéni

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Long description
hu: Hosszú leírás

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Link options
hu: Hivatkozási lehetőségek

en: Link attributes
hu: Hivatkozásattribútumok

en: Trim link text length
hu: Hivatkozásszöveg hosszának csonkolása

en: URL only
hu: Csak webcím

en: Show URL as plain text
hu: A webcímet egyszerű szövegként mutassa

en: Add rel="nofollow" to links
hu: rel="nofollow" hozzáadása a hivatkozásokhoz

en: Allow link text
hu: Hivatkozásszöveg engedélyezése

en: Placeholder for URL
hu: Helykitöltő hivatkozáshoz

en: Placeholder for link text
hu: Helykitöltő hivatkozás szöveghez

en: Allowed link type
hu: Engedélyezett hivatkozástípusok

en: URL query key value pairs
hu: Webcím lekérdezés kulcs-érték párok

en: URL fragment
hu: Webcímtöredék
