Link with description (1.0.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Open link in new window
az: Linki yeni pəncərədə açın

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Link text
az: Link mətni

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Link options
az: Bağlantı seçimləri
