Link with description (1.0.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Open link in new window
bo: སྒྲོམ་གསར་བའི་ནང་དུ་སྦྲེལ་ཐག་ཁ་ཕྱེ་བ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས
