Link with description (1.0.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: URL
he: כתובת URL

en: Open link in new window
he: פתח קישור בחלון חדש

en: Custom
he: מותאם

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Link options
he: אפשרויות קישור

en: Link description
he: תאור הקישור
