Link with description (1.0.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Open link in new window
sk: Otvoriť linku v novom okne

en: Custom
sk: Vlastná

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Show URL as plain text
sk: Zobraziť URL ako obyčajný text

en: Placeholder for URL
sk: Zástupný reťazec pre URL

en: Placeholder for link text
sk: Zástupný reťazec pre odkaz
