Link with description (1.1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Open link in new window
el: Άνοιγμα του συνδέσμου σε νέο παράθυρο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Add rel="nofollow" to links
el: Προσθήκη rel="nofollow" στους συνδέσμους
