Link with description (1.1.0) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Open link in new window
et: Ava link uues aknas

en: Custom
et: Kohandatud

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Link options
et: Lingi valikud

en: Link attributes
et: Lingi atribuudid

en: Trim link text length
et: Lühenda lingi teksti pikkust

en: URL only
et: Ainult URL

en: Show URL as plain text
et: Näita URL-i tavatekstina

en: Add rel="nofollow" to links
et: Lisa linkidele rel="nofollow"

en: Allow link text
et: Luba lingi teksti määramist

en: Placeholder for URL
et: Placeholder URL-i jaoks

en: Placeholder for link text
et: Placeholder lingi teksti jaoks

en: Allowed link type
et: Lubatud lingitüübid

en: URL query key value pairs
et: URL-i päringu võti-väärtus paarid

en: URL fragment
et: URL-i fragment
