Link with description (1.1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Open link in new window
gl: Abrir ligazón en nova ventá

en: Custom
gl: Personalizado

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Link attributes
gl: Atributos da ligazón
