Link with description (1.1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Open link in new window
lt: Atidaryti nuorodą naujame lange

en: Custom
lt: Savitas

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Allow link text
lt: Leisti nuorodos tekstą

en: Allowed link type
lt: Galimi nuorodos tipai
