Link with description (1.1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Open link in new window
lv: Atvērt saiti jaunā logā

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Link options
lv: Saites iespējas

en: Add rel="nofollow" to links
lv: Pievienot saitēm rel="nofollow".
