Link with description (1.1.0) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Open link in new window
tr: Bağlantıyı yeni sayfada aç

en: Custom
tr: Özel

en: Link text
tr: Bağlantı metni

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Link options
tr: Bağlantı seçenekleri

en: Link attributes
tr: Bağlantı öznitelikleri

en: Trim link text length
tr: Bağlantı metni uzunluğunu kırp

en: URL only
tr: Yalnızca URL adresi

en: Show URL as plain text
tr: URL'yi düz metin olarak göster

en: Add rel="nofollow" to links
tr: Bağlantılara rel="nofollow" ekle

en: Allow link text
tr: Bağlantı metnine izin ver

en: Placeholder for URL
tr: URL adresinin yer tutucusu

en: Placeholder for link text
tr: Bağlantı metninin yer tutucusu

en: Allowed link type
tr: İzin verilen bağlantı tipi

en: URL query key value pairs
tr: URL sorgusu anahtar değer çiftleri

en: URL fragment
tr: URL parçası
