Link Field Autocomplete Filter (8.x-1.12) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Content type
fr: Type de contenu

en: About
fr: À propos

en: Exclude the selected below
fr: Exclure les sélections ci-dessous

en: Include the selected below
fr: Inclure les sélections ci-dessous
