Link Icons (3.0.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Name
bn: নাম

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Medium
bn: মাঝারি

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
