Link Icons (3.0.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: ID
ne: परिचय

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Medium
ne: माध्यम

en: About
ne: बारेमा
