Link Icons (3.0.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Name
sq: Emri

en: Preview
sq: Shikoje

en: Hostname
sq: Emri i host

en: Medium
sq: Mesatar

en: About
sq: Informacione
