Link Icons (3.0.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Drupal
ta: ட்ரூபால்

en: Medium
ta: தகுந்த

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது

en: Fixed width
ta: மாறா அகலம்
