Link Icons (3.0.2) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Name
nl: Naam

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Add another
nl: Nog een toevoegen

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Fields
nl: Velden

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Link URL
nl: Link-URL

en: Class
nl: Klasse

en: Solid
nl: Vast

en: Services
nl: Diensten

en: Brand
nl: Merk

en: About
nl: Over

en: Configuration settings
nl: Configuratie-instellingen

en: Light
nl: Licht

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Link title
nl: Linktitel

en: Fixed width
nl: Vaste breedte

en: Icon color
nl: Pictogramkleur
