Link Icons (3.0.2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Drupal
pa: ਡਰੂਪੈਲ

en: Hostname
pa: ਹੋਸਟ-ਨਾਂ

en: Medium
pa: ਵੱਧ
