Link Icons (3.0.2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Drupal
te: డ్రూపల్

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు

en: Fixed width
te: స్థిరమైన వెడల్పు
