Link Icons (3.0.3) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Hostname
fi: Verkkotunnus

en: Fields
fi: Kentät

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Link URL
fi: Linkin osoite

en: Class
fi: Luokka

en: Solid
fi: Kiinteä

en: Services
fi: Palvelut

en: Brand
fi: Brändi

en: About
fi: Tietoja

en: Light
fi: Vaalea

en: Uses
fi: Käyttää

en: Link title
fi: Linkin otsikko

en: Fixed width
fi: Kiinteä leveys
