Link Icons (3.0.3) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Hostname
th: ชื่อโฮสต์

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Link URL
th: ลิงค์ URL

en: Brand
th: ตราสินค้า

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: Fixed width
th: ควางกว้างตรึง
